truputėlis iformacijos apie mus

Apie - mus

Esame jauni ūkininkai iš Žemaitijos, Šilalės rajono, Laukuvos miestelio. Čia įkurtas ir mūsų mėsinių galvijų ūkis. Savo ūkyje auginame Limuzinų veislės galvijus. Limuzinai yra mėsiniai galvijai, kurie musu ūkyje auginami tik mėsai.

Mūsų ūkyje galvijai ištisus metus yra laikomi palaidi, kurie laisvai nevaržomi, ganosi ganyklose ir minta mūsų pačių paruoštu pašaru.

Veršeliai prie karvės būna iki 8 mėn. amžiaus.  Šituo laikotarpiu kai intensyviausiai auga raumenys ir vystosi baltymų sintezė, galvijų prieauglis gauna vertingiausią produktą – motinos pieną. Po atjunkymo veršeliai perkeliami į penėjimo gardus iki realizacijos. Todėl mėsinių veislių galvijų mėsa yra aukštos kokybės ir gero skonio, išskirtinio minkštumo ir sultingumo. Šios veislės galvijai kaupia labai nedidelį kiekį riebalų, todėl jų mėsa yra liesa. Dėl ypatingo mėsos skonio ir aukštos kokybės, tai yra viena populiariausių mėsinių galvijų veislių visame pasaulyje.

Esame atsakingi, jauni žmonės, kuriems rūpi sveikas ir kokybiškas maistas bei noras žinoti ką patiekiame savo vaikams, artimiesiems, draugams ir savo klientams.

Dirbame su didžiule meile, užsidegimu ir esame pasiryžę palaikyti vidinį šalies vartojimą renkantis lietuviška produktą iš mūsų ūkio. Taip pat esame Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos (LMGAGA) nariai.

Parduodame kokybiška sausai brandinta Limuzinų galvijų mėsą, užaugintą Žemaitijos laukuose, natūraliai ir be jokių augimą skatinančių priedų ir antibiotikų. Mūsų mėsa yra atsakingai išpjaustoma ir suvakuumuota. Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo NR. 870000735.

 Gavę jūsų užsakymą, produkciją pristatysime tiesiai jums į namus, o jūs galėsite mėgautis kokybiška, tikra lietuviška jautiena.

 Jeigu turite klausimų, nežinote ką išsirinkti troškinimui ar grilinimui, paskambinkite mums, mielai patarsime, pasidalinsime žiniomis ir sukaupta patirtimi.